Služby

Pravidelný úklid domácností

Běžný úklid: setření prachu, vytření a vysátí podlah, vyčištění WC a koupelny, vynesení odpadků a další individuální požadavky jako mytí oken a žehlení. Používáme vlastní ekologické prostředky.

 

Úklid panelových domů

Základní nabídka zahrnuje: vytření schodišť, mezipater, očištění poštovních schránek, úklid zápraží, výtahů, zametení sklepů, mytí oken. 

Úklid provádíme 1x týdně, ale v případě potřeby i 2x týdně.

 

Čištění koberců,  sedaček ..

Používáme účinný způsob čištění. Jde o mokrý proces, kdy čištěná plocha je propírána tlakem vody s čistícím prostředkem a zároveň se všechny nečistoty odsávají. Čištění koberců a sedaček je důležité. Jsou plné prachu, roztočů a plísní a to i přes časté vysávání. 

Proto je doporučeno koberce čistit 1x do roka, pokud máte domácího mazlíčka alespoň 2x. Tím prodloužíte životnost koberců a chráníte své zdraví. 

Využíváme profesionální techniku značky Kärcher. Čistící přípravky od této firmy si poradí také s většinou skvrn. Musíte ovšem počítat že neudělají ze starého koberce zcela nový. 

Provádíme také hloubkové kartáčování koberců, které zajistí důkladnější odstranění skvrn. Tento způsob je vhodný především pro čištění zátěžových koberců např. v kancelářích, penzionech, restauracích, školkách, školách atd.